Black pin striped jacket, Blue Plaid shirt
Dry Blue


Ready to ship in 3-5 business days from United States (US)
| Weight | 2 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 24 × 24 × 2 in |
| Gender | Men |
| Men's Size | L 20" |
| Color | Black |
| Style | Regular (Single-Breasted) |
| Price | $61-$100 (Medium) |
| SKU | 27034 |
Seller Info:
SnazzyPhone: 9516590004
Email: snazzy@facsuit.com
Ask seller about this Facsuit
Black pin striped jacket, Blue Plaid shirt
Ready to ship in 3-5 business days from United States (US)
| Weight | 2 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 24 × 24 × 2 in |
| Gender | Men |
| Men's Size | L 20" |
| Color | Black |
| Style | Regular (Single-Breasted) |
| Price | $61-$100 (Medium) |
| SKU | 27034 |
Seller Info:
SnazzyPhone: 9516590004
Email: snazzy@facsuit.com


SKU 27742
SKU 27105
SKU 27719
SKU 26267
SKU 26857
SKU 26975
SKU 2885
SKU 26411
SKU 26412
SKU 26410
SKU 27650
SKU 17259
SKU 25405
SKU 20933
SKU 24536