Blue/brown tweed jacket, light blue shirt, blue/brown pattern tie, neck band
Easy Going


$95.00
Blue/brown tweed jacket, light blue shirt, blue/brown pattern tie, neck band
Availability: 1 in stock
Ready to ship in 3-5 business days from United States (US)
| Weight | 2 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 24 × 24 × 2 in |
| Gender | Men |
| Men's Size | L 20" |
| Color | Mixed |
| Style | Tweed |
| Price | $61-$100 (Medium) |
| SKU | 26400 |
Seller Info:
SnazzyPhone: 9516590004
Email: snazzy@facsuit.com
Ask seller about this Facsuit
Blue/brown tweed jacket, light blue shirt, blue/brown pattern tie, neck band
Ready to ship in 3-5 business days from United States (US)
| Weight | 2 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 24 × 24 × 2 in |
| Gender | Men |
| Men's Size | L 20" |
| Color | Mixed |
| Style | Tweed |
| Price | $61-$100 (Medium) |
| SKU | 26400 |
Seller Info:
SnazzyPhone: 9516590004
Email: snazzy@facsuit.com


SKU 27740
SKU 26410
SKU 26487
SKU 26485
SKU 26309
SKU 25407
SKU 27055
SKU 25418
SKU 25409
SKU 27258
SKU 27026
SKU 17259
SKU 3299
SKU 20934
SKU 17250