Dark gray jacket, light blue shirt, matching tie -no forearm sleeves
On It


$95.00
Dark gray jacket, light blue shirt, matching tie -no forearm sleeves
Availability: 1 in stock
Ready to ship in 3-5 business days from United States (US)
| Weight | 2 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 24 × 24 × 2 in |
| Gender | Men |
| Men's Size | M 18" |
| Color | Dark Gray |
| Style | Regular (Single-Breasted) |
| Price | $61-$100 (Medium) |
| SKU | 25420 |
Seller Info:
SnazzyPhone: 9516590004
Email: snazzy@facsuit.com
Ask seller about this Facsuit
Dark gray jacket, light blue shirt, matching tie -no forearm sleeves
Ready to ship in 3-5 business days from United States (US)
| Weight | 2 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 24 × 24 × 2 in |
| Gender | Men |
| Men's Size | M 18" |
| Color | Dark Gray |
| Style | Regular (Single-Breasted) |
| Price | $61-$100 (Medium) |
| SKU | 25420 |
Seller Info:
SnazzyPhone: 9516590004
Email: snazzy@facsuit.com


SKU 27067
SKU 27736
SKU 26257
SKU 27258
SKU 27721
SKU 26916
SKU 27401
SKU 27650
SKU 26857
SKU 27155
SKU 27254
SKU 27200
SKU 25411
SKU 17251
SKU 17258
SKU 20933