Green/yellow pattern white blouse
60’s


Ready to ship in 3-5 business days from United States (US)
| Weight | 2 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 24 × 24 × 2 in |
| Gender | Women |
| Women's Size | M 16" |
| Color | Mixed |
| Style | Regular (Single-Breasted) |
| Price | $30-$60 (Budget) |
| SKU | 27332 |
Seller Info:
SnazzyPhone: 9516590004
Email: snazzy@facsuit.com
Ask seller about this Facsuit
Green/yellow pattern white blouse
Ready to ship in 3-5 business days from United States (US)
| Weight | 2 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 24 × 24 × 2 in |
| Gender | Women |
| Women's Size | M 16" |
| Color | Mixed |
| Style | Regular (Single-Breasted) |
| Price | $30-$60 (Budget) |
| SKU | 27332 |
Seller Info:
SnazzyPhone: 9516590004
Email: snazzy@facsuit.com


SKU 27691
SKU 27118
SKU 27260
SKU 27045
SKU 27701
SKU 26377
SKU 26305
SKU 25424
SKU 26418
SKU 26257
SKU 26404
SKU 26938
SKU 20934
SKU 17250
SKU 25418
SKU 25420