White blue trim jacket, white blouse
Roll Up Sleeves


Ready to ship in 3-5 business days from United States (US)
| Weight | 2 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 24 × 24 × 2 in |
| Gender | Women |
| Women's Size | L 17" |
| Color | White |
| Style | Regular (Single-Breasted) |
| Price | $30-$60 (Budget) |
| SKU | 27636 |
Seller Info:
SnazzyPhone: 9516590004
Email: snazzy@facsuit.com
Ask seller about this Facsuit
White blue trim jacket, white blouse
Ready to ship in 3-5 business days from United States (US)
| Weight | 2 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 24 × 24 × 2 in |
| Gender | Women |
| Women's Size | L 17" |
| Color | White |
| Style | Regular (Single-Breasted) |
| Price | $30-$60 (Budget) |
| SKU | 27636 |
Seller Info:
SnazzyPhone: 9516590004
Email: snazzy@facsuit.com


SKU 3299
SKU 25409
SKU 27691
SKU 27114
SKU 24536
SKU 27151
SKU 24533
SKU 27405
SKU 27507
SKU 27243
SKU 26932
SKU 26359
SKU 20934
SKU 25411
SKU 23063
SKU 3532