Cobalt jacket, white blouse
Cobalt


Ready to ship in 3-5 business days from United States (US)
| Weight | 2 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 24 × 24 × 2 in |
| Gender | Women |
| Women's Size | XXS 14" |
| Color | Medium Blue |
| Style | Regular (Single-Breasted) |
| Price | $30-$60 (Budget) |
| SKU | 26361 |
Seller Info:
SnazzyPhone: 9516590004
Email: snazzy@facsuit.com
Ask seller about this Facsuit
Cobalt jacket, white blouse
Ready to ship in 3-5 business days from United States (US)
| Weight | 2 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 24 × 24 × 2 in |
| Gender | Women |
| Women's Size | XXS 14" |
| Color | Medium Blue |
| Style | Regular (Single-Breasted) |
| Price | $30-$60 (Budget) |
| SKU | 26361 |
Seller Info:
SnazzyPhone: 9516590004
Email: snazzy@facsuit.com


SKU 26952
SKU 26262
SKU 27639
SKU 27742
SKU 27280
SKU 27153
SKU 26963
SKU 26908
SKU 27332
SKU 26373
SKU 26269
SKU 26413
SKU 17259
SKU 24533
SKU 17251
SKU 25407