Orange ornate jacket, gray blouse
Vintage


Ready to ship in 3-5 business days from United States (US)
| Weight | 2 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 24 × 24 × 2 in |
| Gender | Women |
| Women's Size | L 17" |
| Color | Mixed |
| Style | Regular (Single-Breasted) |
| Price | $61-$100 (Medium) |
| SKU | 27401 |
Seller Info:
SnazzyPhone: 9516590004
Email: snazzy@facsuit.com
Ask seller about this Facsuit
Orange ornate jacket, gray blouse
Ready to ship in 3-5 business days from United States (US)
| Weight | 2 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 24 × 24 × 2 in |
| Gender | Women |
| Women's Size | L 17" |
| Color | Mixed |
| Style | Regular (Single-Breasted) |
| Price | $61-$100 (Medium) |
| SKU | 27401 |
Seller Info:
SnazzyPhone: 9516590004
Email: snazzy@facsuit.com


SKU 27587
SKU 27055
SKU 26477
SKU 26918
SKU 26906
SKU 27200
SKU 26916
SKU 27341
SKU 26920
SKU 26410
SKU 26948
SKU 26880
SKU 25415
SKU 3532
SKU 17258
SKU 23047