Medium gray tweed jack, white plaid shirt, gray tie
Dress Rehearsal


Ready to ship in 3-5 business days from United States (US)
| Weight | 2 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 24 × 24 × 2 in |
| Gender | Men |
| Men's Size | L 20" |
| Color | Medium Gray |
| Style | Tweed |
| Price | $61-$100 (Medium) |
| SKU | 27283 |
Seller Info:
SnazzyPhone: 9516590004
Email: snazzy@facsuit.com
Ask seller about this Facsuit
Medium gray tweed jack, white plaid shirt, gray tie
Ready to ship in 3-5 business days from United States (US)
| Weight | 2 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 24 × 24 × 2 in |
| Gender | Men |
| Men's Size | L 20" |
| Color | Medium Gray |
| Style | Tweed |
| Price | $61-$100 (Medium) |
| SKU | 27283 |
Seller Info:
SnazzyPhone: 9516590004
Email: snazzy@facsuit.com


SKU 27039
SKU 27254
SKU 27248
SKU 27670
SKU 27691
SKU 27155
SKU 26956
SKU 25409
SKU 26414
SKU 27577
SKU 26875
SKU 27329
SKU 20933
SKU 25420
SKU 23063
SKU 20934