Dark Gray pinstriped jacket, white shirt, yellow tie
Champagne


Ready to ship in 3-5 business days from United States (US)
| Weight | 2 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 24 × 24 × 2 in |
| Gender | Men |
| Men's Size | M 18" |
| Color | Dark Gray |
| Style | Regular (Single-Breasted) |
| Price | $61-$100 (Medium) |
| SKU | 27197 |
Seller Info:
SnazzyPhone: 9516590004
Email: snazzy@facsuit.com
Ask seller about this Facsuit
Dark Gray pinstriped jacket, white shirt, yellow tie
Ready to ship in 3-5 business days from United States (US)
| Weight | 2 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 24 × 24 × 2 in |
| Gender | Men |
| Men's Size | M 18" |
| Color | Dark Gray |
| Style | Regular (Single-Breasted) |
| Price | $61-$100 (Medium) |
| SKU | 27197 |
Seller Info:
SnazzyPhone: 9516590004
Email: snazzy@facsuit.com


SKU 26304
SKU 26873
SKU 25418
SKU 27147
SKU 26485
SKU 27080
SKU 26300
SKU 26486
SKU 26367
SKU 26270
SKU 27280
SKU 26914
SKU 25409
SKU 2885
SKU 20933
SKU 17251