Dark blue pinstriped jacket, gray shirt, silver/black tie, neck band
Backbone


$100.00
Dark blue pinstriped jacket, gray shirt, silver/black tie, neck band
Availability: 1 in stock
Ready to ship in 3-5 business days from United States (US)
| Weight | 2 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 24 × 24 × 2 in |
| Gender | Men |
| Men's Size | L 20" |
| Color | Dark Blue |
| Style | Regular (Single-Breasted) |
| Price | $61-$100 (Medium) |
| SKU | 26413 |
Seller Info:
SnazzyPhone: 9516590004
Email: snazzy@facsuit.com
Ask seller about this Facsuit
Dark blue pinstriped jacket, gray shirt, silver/black tie, neck band
Ready to ship in 3-5 business days from United States (US)
| Weight | 2 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 24 × 24 × 2 in |
| Gender | Men |
| Men's Size | L 20" |
| Color | Dark Blue |
| Style | Regular (Single-Breasted) |
| Price | $61-$100 (Medium) |
| SKU | 26413 |
Seller Info:
SnazzyPhone: 9516590004
Email: snazzy@facsuit.com


SKU 27051
SKU 27343
SKU 27070
SKU 26374
SKU 26946
SKU 26402
SKU 27264
SKU 27032
SKU 27634
SKU 26938
SKU 27664
SKU 27055
SKU 25405
SKU 25420
SKU 25407
SKU 17259