Tan Velvet jacket,, Burgundy velvet blouse
Warmth


Ready to ship in 3-5 business days from United States (US)
| Weight | 2 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 24 × 24 × 2 in |
| Gender | Women |
| Women's Size | XL 18" |
| Color | Tan |
| Style | Regular (Single-Breasted) |
| Price | $61-$100 (Medium) |
| SKU | 27074 |
Seller Info:
SnazzyPhone: 9516590004
Email: snazzy@facsuit.com
Ask seller about this Facsuit
Tan Velvet jacket,, Burgundy velvet blouse
Ready to ship in 3-5 business days from United States (US)
| Weight | 2 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 24 × 24 × 2 in |
| Gender | Women |
| Women's Size | XL 18" |
| Color | Tan |
| Style | Regular (Single-Breasted) |
| Price | $61-$100 (Medium) |
| SKU | 27074 |
Seller Info:
SnazzyPhone: 9516590004
Email: snazzy@facsuit.com


SKU 26263
SKU 26477
SKU 26415
SKU 26914
SKU 26922
SKU 24533
SKU 27153
SKU 27597
SKU 25432
SKU 26374
SKU 26963
SKU 25409
SKU 25405
SKU 23063
SKU 20933