Black jacket, light blue shirt, purple/gray tie, neck band – *no forearm sleeves *
Next Up


$40.00
Black jacket, light blue shirt, purple/gray tie, neck band – *no forearm sleeves *
Availability: 1 in stock
Ready to ship in 3-5 business days from United States (US)
| Weight | 2 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 24 × 24 × 2 in |
| Gender | Men |
| Men's Size | XL 22" |
| Color | Black |
| Style | Regular (Single-Breasted) |
| Price | $30-$60 (Budget) |
| SKU | 26366 |
Seller Info:
SnazzyPhone: 9516590004
Email: snazzy@facsuit.com
Ask seller about this Facsuit
Black jacket, light blue shirt, purple/gray tie, neck band – *no forearm sleeves *
Ready to ship in 3-5 business days from United States (US)
| Weight | 2 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 24 × 24 × 2 in |
| Gender | Men |
| Men's Size | XL 22" |
| Color | Black |
| Style | Regular (Single-Breasted) |
| Price | $30-$60 (Budget) |
| SKU | 26366 |
Seller Info:
SnazzyPhone: 9516590004
Email: snazzy@facsuit.com


SKU 26308
SKU 27163
SKU 27275
SKU 26256
SKU 26875
SKU 27363
SKU 27356
SKU 27047
SKU 26265
SKU 27081
SKU 27668
SKU 27055
SKU 17250
SKU 17259
SKU 20934
SKU 25409