Navy blue jacket, blue checkered shirt, blue tie, neck band no forearm sleeves
Out of the Blue


$65.00
Navy blue jacket, blue checkered shirt, blue tie, neck band no forearm sleeves
Availability: 1 in stock
Ready to ship in 3-5 business days from United States (US)
| Weight | 2 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 24 × 24 × 2 in |
| Gender | Men |
| Men's Size | L 20" |
| Color | Navy |
| Style | Regular (Single-Breasted) |
| Price | $61-$100 (Medium) |
| SKU | 26410 |
Seller Info:
SnazzyPhone: 9516590004
Email: snazzy@facsuit.com
Ask seller about this Facsuit
Navy blue jacket, blue checkered shirt, blue tie, neck band no forearm sleeves
Ready to ship in 3-5 business days from United States (US)
| Weight | 2 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 24 × 24 × 2 in |
| Gender | Men |
| Men's Size | L 20" |
| Color | Navy |
| Style | Regular (Single-Breasted) |
| Price | $61-$100 (Medium) |
| SKU | 26410 |
Seller Info:
SnazzyPhone: 9516590004
Email: snazzy@facsuit.com


SKU 26262
SKU 26255
SKU 27258
SKU 27065
SKU 26408
SKU 26912
SKU 27111
SKU 27709
SKU 27345
SKU 27693
SKU 26835
SKU 26879
SKU 17250
SKU 3299
SKU 17251
SKU 25413