Light gray jacket, blue blouse, pearl necklace
Reliable


Ready to ship in 3-5 business days from United States (US)
| Weight | 2 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 24 × 24 × 2 in |
| Gender | Women |
| Women's Size | XXS 14" |
| Color | Light Gray / Silver |
| Style | Regular (Single-Breasted) |
| Price | $61-$100 (Medium) |
| SKU | 25426 |
Seller Info:
SnazzyPhone: 9516590004
Email: snazzy@facsuit.com
Ask seller about this Facsuit
Light gray jacket, blue blouse, pearl necklace
Ready to ship in 3-5 business days from United States (US)
| Weight | 2 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 24 × 24 × 2 in |
| Gender | Women |
| Women's Size | XXS 14" |
| Color | Light Gray / Silver |
| Style | Regular (Single-Breasted) |
| Price | $61-$100 (Medium) |
| SKU | 25426 |
Seller Info:
SnazzyPhone: 9516590004
Email: snazzy@facsuit.com


SKU 26963
SKU 27080
SKU 26948
SKU 27059
SKU 27120
SKU 27074
SKU 27648
SKU 26304
SKU 27189
SKU 26898
SKU 26416
SKU 27656
SKU 25411
SKU 20933
SKU 25405
SKU 17257