Medium gray jacket, dark gray shirt, blue tie
Gray Day


Ready to ship in 3-5 business days from United States (US)
| Weight | 2 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 24 × 24 × 2 in |
| Gender | Men |
| Men's Size | S 17″ |
| Color | Medium Gray |
| Style | Regular (Single-Breasted) |
| Price | $61-$100 (Medium) |
| SKU | 27697 |
Seller Info:
SnazzyPhone: 9516590004
Email: snazzy@facsuit.com
Ask seller about this Facsuit
Medium gray jacket, dark gray shirt, blue tie
Ready to ship in 3-5 business days from United States (US)
| Weight | 2 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 24 × 24 × 2 in |
| Gender | Men |
| Men's Size | S 17″ |
| Color | Medium Gray |
| Style | Regular (Single-Breasted) |
| Price | $61-$100 (Medium) |
| SKU | 27697 |
Seller Info:
SnazzyPhone: 9516590004
Email: snazzy@facsuit.com


SKU 27329
SKU 25420
SKU 26304
SKU 26263
SKU 25411
SKU 27515
SKU 24533
SKU 27705
SKU 25432
SKU 26875
SKU 26256
SKU 26275
SKU 3532
SKU 17252
SKU 25409