Dark gray jacket, light blue shirt, matching tie -no forearm sleeves
On It


$95.00
Dark gray jacket, light blue shirt, matching tie -no forearm sleeves
Availability: 1 in stock
Ready to ship in 3-5 business days from United States (US)
| Weight | 2 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 24 × 24 × 2 in |
| Gender | Men |
| Men's Size | M 18" |
| Color | Dark Gray |
| Style | Regular (Single-Breasted) |
| Price | $61-$100 (Medium) |
| SKU | 25420 |
Seller Info:
SnazzyPhone: 9516590004
Email: snazzy@facsuit.com
Ask seller about this Facsuit
Dark gray jacket, light blue shirt, matching tie -no forearm sleeves
Ready to ship in 3-5 business days from United States (US)
| Weight | 2 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 24 × 24 × 2 in |
| Gender | Men |
| Men's Size | M 18" |
| Color | Dark Gray |
| Style | Regular (Single-Breasted) |
| Price | $61-$100 (Medium) |
| SKU | 25420 |
Seller Info:
SnazzyPhone: 9516590004
Email: snazzy@facsuit.com


SKU 25413
SKU 26916
SKU 26363
SKU 26871
SKU 26416
SKU 26843
SKU 26400
SKU 27352
SKU 26956
SKU 27401
SKU 26419
SKU 27287
SKU 25422
SKU 23063
SKU 17258
SKU 17252