Pink Jacket, white print blouse
Working Barbie


Ready to ship in 3-5 business days from United States (US)
| Weight | 2 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 24 × 24 × 2 in |
| Gender | Women |
| Women's Size | S 15" |
| Color | Pink |
| Style | Regular (Single-Breasted) |
| Price | $61-$100 (Medium) |
| SKU | 27634 |
Seller Info:
SnazzyPhone: 9516590004
Email: snazzy@facsuit.com
Ask seller about this Facsuit
Pink Jacket, white print blouse
Ready to ship in 3-5 business days from United States (US)
| Weight | 2 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 24 × 24 × 2 in |
| Gender | Women |
| Women's Size | S 15" |
| Color | Pink |
| Style | Regular (Single-Breasted) |
| Price | $61-$100 (Medium) |
| SKU | 27634 |
Seller Info:
SnazzyPhone: 9516590004
Email: snazzy@facsuit.com


SKU 27159
SKU 27234
SKU 27642
SKU 26413
SKU 27403
SKU 27189
SKU 25430
SKU 27715
SKU 27515
SKU 26952
SKU 27703
SKU 20934
SKU 24536
SKU 25420
SKU 17258