Medium blue jacket, light blue blouse – no forearm sleeves
Blue Belle


Ready to ship in 3-5 business days from United States (US)
| Weight | 2 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 24 × 24 × 2 in |
| Gender | Women |
| Women's Size | XL 18" |
| Color | Light Blue |
| Style | Regular (Single-Breasted) |
| Price | $30-$60 (Budget) |
| SKU | 3532 |
Seller Info:
SnazzyPhone: 9516590004
Email: snazzy@facsuit.com
Ask seller about this Facsuit
Medium blue jacket, light blue blouse – no forearm sleeves
Ready to ship in 3-5 business days from United States (US)
| Weight | 2 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 24 × 24 × 2 in |
| Gender | Women |
| Women's Size | XL 18" |
| Color | Light Blue |
| Style | Regular (Single-Breasted) |
| Price | $30-$60 (Budget) |
| SKU | 3532 |
Seller Info:
SnazzyPhone: 9516590004
Email: snazzy@facsuit.com


SKU 26371
SKU 26275
SKU 26372
SKU 27693
SKU 27707
SKU 27515
SKU 27083
SKU 27670
SKU 26376
SKU 27356
SKU 26843
SKU 27336
SKU 25407
SKU 3299
SKU 17251
SKU 20934