Green/yellow pattern white blouse
60’s


Ready to ship in 3-5 business days from United States (US)
| Weight | 2 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 24 × 24 × 2 in |
| Gender | Women |
| Women's Size | M 16" |
| Color | Mixed |
| Style | Regular (Single-Breasted) |
| Price | $30-$60 (Budget) |
| SKU | 27332 |
Seller Info:
SnazzyPhone: 9516590004
Email: snazzy@facsuit.com
Ask seller about this Facsuit
Green/yellow pattern white blouse
Ready to ship in 3-5 business days from United States (US)
| Weight | 2 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 24 × 24 × 2 in |
| Gender | Women |
| Women's Size | M 16" |
| Color | Mixed |
| Style | Regular (Single-Breasted) |
| Price | $30-$60 (Budget) |
| SKU | 27332 |
Seller Info:
SnazzyPhone: 9516590004
Email: snazzy@facsuit.com


SKU 24536
SKU 26296
SKU 27654
SKU 26924
SKU 26295
SKU 27043
SKU 26359
SKU 27577
SKU 25428
SKU 26863
SKU 27268
SKU 26376
SKU 25418
SKU 25409
SKU 17251
SKU 25415