Medium gray plaid jacket, white shirt, red/gray tie, neck band
Deliver


$65.00
Medium gray plaid jacket, white shirt, red/gray tie, neck band
Availability: 1 in stock
Ready to ship in 3-5 business days from United States (US)
| Weight | 2 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 24 × 24 × 2 in |
| Gender | Men |
| Men's Size | L 20" |
| Color | Medium Gray |
| Style | Plaid |
| Price | $61-$100 (Medium) |
| SKU | 26304 |
Seller Info:
SnazzyPhone: 9516590004
Email: snazzy@facsuit.com
Ask seller about this Facsuit
Medium gray plaid jacket, white shirt, red/gray tie, neck band
Ready to ship in 3-5 business days from United States (US)
| Weight | 2 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 24 × 24 × 2 in |
| Gender | Men |
| Men's Size | L 20" |
| Color | Medium Gray |
| Style | Plaid |
| Price | $61-$100 (Medium) |
| SKU | 26304 |
Seller Info:
SnazzyPhone: 9516590004
Email: snazzy@facsuit.com


SKU 27250
SKU 26488
SKU 26417
SKU 27266
SKU 27363
SKU 26865
SKU 27332
SKU 27330
SKU 26977
SKU 26963
SKU 27329
SKU 26412
SKU 25413
SKU 17251
SKU 25420
SKU 23047