Medium Blue pinstriped jacket, White blouse
Blue Pin Stripe


Ready to ship in 3-5 business days from United States (US)
| Weight | 2 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 24 × 24 × 2 in |
| Gender | Women |
| Women's Size | L 17" |
| Color | Medium Blue |
| Style | Regular (Single-Breasted) |
| Price | $30-$60 (Budget) |
| SKU | 27240 |
Seller Info:
SnazzyPhone: 9516590004
Email: snazzy@facsuit.com
Ask seller about this Facsuit
Medium Blue pinstriped jacket, White blouse
Ready to ship in 3-5 business days from United States (US)
| Weight | 2 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 24 × 24 × 2 in |
| Gender | Women |
| Women's Size | L 17" |
| Color | Medium Blue |
| Style | Regular (Single-Breasted) |
| Price | $30-$60 (Budget) |
| SKU | 27240 |
Seller Info:
SnazzyPhone: 9516590004
Email: snazzy@facsuit.com


SKU 26485
SKU 27039
SKU 27585
SKU 26487
SKU 26975
SKU 27515
SKU 26258
SKU 27650
SKU 26940
SKU 24533
SKU 27711
SKU 26879
SKU 17250
SKU 23047
SKU 24536
SKU 17259