Black, double-breasted jacket, gray/white striped shirt, red tie, neck band
Originator


$60.00
Black, double-breasted jacket, gray/white striped shirt, red tie, neck band
Availability: 1 in stock
Ready to ship in 3-5 business days from United States (US)
| Weight | 2 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 24 × 24 × 2 in |
| Gender | Men |
| Men's Size | M 18" |
| Color | Black |
| Style | Double-Breasted |
| Price | $30-$60 (Budget) |
| SKU | 26419 |
Seller Info:
SnazzyPhone: 9516590004
Email: snazzy@facsuit.com
Ask seller about this Facsuit
Black, double-breasted jacket, gray/white striped shirt, red tie, neck band
Ready to ship in 3-5 business days from United States (US)
| Weight | 2 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 24 × 24 × 2 in |
| Gender | Men |
| Men's Size | M 18" |
| Color | Black |
| Style | Double-Breasted |
| Price | $30-$60 (Budget) |
| SKU | 26419 |
Seller Info:
SnazzyPhone: 9516590004
Email: snazzy@facsuit.com


SKU 27361
SKU 27268
SKU 27746
SKU 27026
SKU 27670
SKU 26837
SKU 27648
SKU 25428
SKU 27105
SKU 27065
SKU 26408
SKU 24533
SKU 25420
SKU 25415
SKU 25418
SKU 2885