dark gray jacket, red grid blouse, no sleeves
Every Day


Ready to ship in 3-5 business days from United States (US)
| Weight | 2 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 24 × 24 × 2 in |
| Gender | Women |
| Women's Size | XS 14.5" |
| Color | Light Gray / Silver |
| Style | Regular (Single-Breasted) |
| Price | $30-$60 (Budget) |
| SKU | 26940 |
Seller Info:
SnazzyPhone: 9516590004
Email: snazzy@facsuit.com
Ask seller about this Facsuit
dark gray jacket, red grid blouse, no sleeves
Ready to ship in 3-5 business days from United States (US)
| Weight | 2 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 24 × 24 × 2 in |
| Gender | Women |
| Women's Size | XS 14.5" |
| Color | Light Gray / Silver |
| Style | Regular (Single-Breasted) |
| Price | $30-$60 (Budget) |
| SKU | 26940 |
Seller Info:
SnazzyPhone: 9516590004
Email: snazzy@facsuit.com


SKU 26418
SKU 25411
SKU 26263
SKU 26309
SKU 26267
SKU 26409
SKU 25432
SKU 27674
SKU 25426
SKU 26948
SKU 3532
SKU 26884
SKU 17258
SKU 17252
SKU 3299