Dark blue pinstriped jacket, light blue shirt, burgundy tie
Good Day, Sir


Ready to ship in 3-5 business days from United States (US)
| Weight | 2 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 24 × 24 × 2 in |
| Gender | Men |
| Men's Size | L 20" |
| Color | Dark Blue |
| Style | Regular (Single-Breasted) |
| Price | $61-$100 (Medium) |
| SKU | 27648 |
Seller Info:
SnazzyPhone: 9516590004
Email: snazzy@facsuit.com
Ask seller about this Facsuit
Dark blue pinstriped jacket, light blue shirt, burgundy tie
Ready to ship in 3-5 business days from United States (US)
| Weight | 2 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 24 × 24 × 2 in |
| Gender | Men |
| Men's Size | L 20" |
| Color | Dark Blue |
| Style | Regular (Single-Breasted) |
| Price | $61-$100 (Medium) |
| SKU | 27648 |
Seller Info:
SnazzyPhone: 9516590004
Email: snazzy@facsuit.com


SKU 27283
SKU 26296
SKU 25428
SKU 26235
SKU 27352
SKU 26963
SKU 27711
SKU 26259
SKU 26908
SKU 27593
SKU 26839
SKU 27292
SKU 25409
SKU 2885
SKU 25413
SKU 17257