Blue shirt, silver tie
Shirt ‘n’ Tie


Ready to ship in 3-5 business days from United States (US)
| Weight | 2 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 24 × 24 × 2 in |
| Gender | Men |
| Men's Size | XXL 24" |
| Color | Medium Blue |
| Style | Regular (Single-Breasted) |
| Price | $30-$60 (Budget) |
| SKU | 25413 |
Seller Info:
SnazzyPhone: 9516590004
Email: snazzy@facsuit.com
Ask seller about this Facsuit
Blue shirt, silver tie
Ready to ship in 3-5 business days from United States (US)
| Weight | 2 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 24 × 24 × 2 in |
| Gender | Men |
| Men's Size | XXL 24" |
| Color | Medium Blue |
| Style | Regular (Single-Breasted) |
| Price | $30-$60 (Budget) |
| SKU | 25413 |
Seller Info:
SnazzyPhone: 9516590004
Email: snazzy@facsuit.com


SKU 27693
SKU 27270
SKU 26965
SKU 2885
SKU 27153
SKU 26406
SKU 27664
SKU 26863
SKU 27715
SKU 27030
SKU 27507
SKU 27179
SKU 25411
SKU 17258
SKU 17259
SKU 23063