Light tan tweed jacket, white shirt, tan/black tie, neck band
Light


$70.00
Light tan tweed jacket, white shirt, tan/black tie, neck band
Availability: 1 in stock
Ready to ship in 3-5 business days from United States (US)
| Weight | 2 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 24 × 24 × 2 in |
| Gender | Men |
| Men's Size | M 18" |
| Color | Tan |
| Style | Tweed |
| Price | $61-$100 (Medium) |
| SKU | 26403 |
Seller Info:
SnazzyPhone: 9516590004
Email: snazzy@facsuit.com
Ask seller about this Facsuit
Light tan tweed jacket, white shirt, tan/black tie, neck band
Ready to ship in 3-5 business days from United States (US)
| Weight | 2 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 24 × 24 × 2 in |
| Gender | Men |
| Men's Size | M 18" |
| Color | Tan |
| Style | Tweed |
| Price | $61-$100 (Medium) |
| SKU | 26403 |
Seller Info:
SnazzyPhone: 9516590004
Email: snazzy@facsuit.com


SKU 27109
SKU 26406
SKU 27252
SKU 26418
SKU 25424
SKU 26375
SKU 27070
SKU 26372
SKU 26477
SKU 27032
SKU 26904
SKU 26359
SKU 17257
SKU 3532
SKU 17258
SKU 17259