Medium gray tweed jacket, red shirt, red/gray tie, neckband
Progress


$85.00
Medium gray tweed jacket, red shirt, red/gray tie, neckband
Availability: 1 in stock
Ready to ship in 3-5 business days from United States (US)
| Weight | 2 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 24 × 24 × 2 in |
| Gender | Men |
| Men's Size | L 20" |
| Color | Medium Gray |
| Style | Tweed |
| Price | $61-$100 (Medium) |
| SKU | 26402 |
Seller Info:
SnazzyPhone: 9516590004
Email: snazzy@facsuit.com
Ask seller about this Facsuit
Medium gray tweed jacket, red shirt, red/gray tie, neckband
Ready to ship in 3-5 business days from United States (US)
| Weight | 2 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 24 × 24 × 2 in |
| Gender | Men |
| Men's Size | L 20" |
| Color | Medium Gray |
| Style | Tweed |
| Price | $61-$100 (Medium) |
| SKU | 26402 |
Seller Info:
SnazzyPhone: 9516590004
Email: snazzy@facsuit.com


SKU 27059
SKU 26869
SKU 27707
SKU 26304
SKU 27347
SKU 26405
SKU 26877
SKU 27672
SKU 27327
SKU 26918
SKU 27287
SKU 26404
SKU 23063
SKU 3532
SKU 25413