Dark gray jacket, pink blouse
All Set


Ready to ship in 3-5 business days from United States (US)
| Weight | 2 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 24 × 24 × 2 in |
| Gender | Women |
| Women's Size | XXS 14" |
| Color | Dark Gray |
| Style | Regular (Single-Breasted) |
| Price | $30-$60 (Budget) |
| SKU | 25430 |
Seller Info:
SnazzyPhone: 9516590004
Email: snazzy@facsuit.com
Ask seller about this Facsuit
Dark gray jacket, pink blouse
Ready to ship in 3-5 business days from United States (US)
| Weight | 2 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 24 × 24 × 2 in |
| Gender | Women |
| Women's Size | XXS 14" |
| Color | Dark Gray |
| Style | Regular (Single-Breasted) |
| Price | $30-$60 (Budget) |
| SKU | 25430 |
Seller Info:
SnazzyPhone: 9516590004
Email: snazzy@facsuit.com


SKU 26300
SKU 25405
SKU 27334
SKU 27116
SKU 26255
SKU 27666
SKU 27120
SKU 24533
SKU 26260
SKU 27341
SKU 27122
SKU 26918
SKU 17259
SKU 17258
SKU 2885
SKU 17251