Dark Blue jacket, white pattern blouse
Kasper


Ready to ship in 3-5 business days from United States (US)
| Weight | 2 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 24 × 24 × 2 in |
| Gender | Women |
| Women's Size | S 15" |
| Color | Dark Blue |
| Style | Regular (Single-Breasted) |
| Price | $30-$60 (Budget) |
| SKU | 27660 |
Seller Info:
SnazzyPhone: 9516590004
Email: snazzy@facsuit.com
Ask seller about this Facsuit
Dark Blue jacket, white pattern blouse
Ready to ship in 3-5 business days from United States (US)
| Weight | 2 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 24 × 24 × 2 in |
| Gender | Women |
| Women's Size | S 15" |
| Color | Dark Blue |
| Style | Regular (Single-Breasted) |
| Price | $30-$60 (Budget) |
| SKU | 27660 |
Seller Info:
SnazzyPhone: 9516590004
Email: snazzy@facsuit.com


SKU 27597
SKU 27262
SKU 26948
SKU 27408
SKU 27711
SKU 26275
SKU 27327
SKU 27250
SKU 26908
SKU 26266
SKU 26916
SKU 26936
SKU 17252
SKU 25405
SKU 20934
SKU 17258