Tan corduroy jacket, black shirt, matching tie, neck band
Collegiate


Ready to ship in 3-5 business days from United States (US)
| Weight | 2 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 24 × 24 × 2 in |
| Gender | Men |
| Men's Size | L 20" |
| Color | Tan |
| Style | Corduroy |
| Price | $61-$100 (Medium) |
| SKU | 26406 |
Seller Info:
SnazzyPhone: 9516590004
Email: snazzy@facsuit.com
Ask seller about this Facsuit
Tan corduroy jacket, black shirt, matching tie, neck band
Ready to ship in 3-5 business days from United States (US)
| Weight | 2 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 24 × 24 × 2 in |
| Gender | Men |
| Men's Size | L 20" |
| Color | Tan |
| Style | Corduroy |
| Price | $61-$100 (Medium) |
| SKU | 26406 |
Seller Info:
SnazzyPhone: 9516590004
Email: snazzy@facsuit.com


SKU 27163
SKU 26275
SKU 26863
SKU 26371
SKU 25426
SKU 27350
SKU 27061
SKU 27732
SKU 27644
SKU 27742
SKU 27676
SKU 27273
SKU 24533
SKU 17251
SKU 20934
SKU 17252