Medium gray jacket, light blue shirt, gray pattern tie, neck band
Assistant


$95.00
Medium gray jacket, light blue shirt, gray pattern tie, neck band
Availability: 1 in stock
Ready to ship in 3-5 business days from United States (US)
| Weight | 2 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 24 × 24 × 2 in |
| Gender | Men |
| Men's Size | M 18" |
| Color | Medium Gray |
| Style | Regular (Single-Breasted) |
| Price | $61-$100 (Medium) |
| SKU | 26295 |
Seller Info:
SnazzyPhone: 9516590004
Email: snazzy@facsuit.com
Ask seller about this Facsuit
Medium gray jacket, light blue shirt, gray pattern tie, neck band
Ready to ship in 3-5 business days from United States (US)
| Weight | 2 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 24 × 24 × 2 in |
| Gender | Men |
| Men's Size | M 18" |
| Color | Medium Gray |
| Style | Regular (Single-Breasted) |
| Price | $61-$100 (Medium) |
| SKU | 26295 |
Seller Info:
SnazzyPhone: 9516590004
Email: snazzy@facsuit.com


SKU 26867
SKU 26485
SKU 26359
SKU 25432
SKU 26264
SKU 27670
SKU 27070
SKU 27356
SKU 26865
SKU 27705
SKU 27260
SKU 26979
SKU 25420
SKU 25405
SKU 17257
SKU 17252