Black/white pattern double breasted jacket, white blouse
70’s


Ready to ship in 3-5 business days from United States (US)
| Weight | 2 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 24 × 24 × 2 in |
| Gender | Women |
| Women's Size | M 16" |
| Color | Mixed |
| Style | Regular (Single-Breasted) |
| Price | $30-$60 (Budget) |
| SKU | 27161 |
Seller Info:
SnazzyPhone: 9516590004
Email: snazzy@facsuit.com
Ask seller about this Facsuit
Black/white pattern double breasted jacket, white blouse
Ready to ship in 3-5 business days from United States (US)
| Weight | 2 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 24 × 24 × 2 in |
| Gender | Women |
| Women's Size | M 16" |
| Color | Mixed |
| Style | Regular (Single-Breasted) |
| Price | $30-$60 (Budget) |
| SKU | 27161 |
Seller Info:
SnazzyPhone: 9516590004
Email: snazzy@facsuit.com


SKU 27401
SKU 27656
SKU 26271
SKU 25405
SKU 27181
SKU 27740
SKU 25415
SKU 27252
SKU 27639
SKU 27070
SKU 27341
SKU 26924
SKU 3299
SKU 24533
SKU 17250