Dark blue jacket, dark blue striped shirt, matching tie, neck band
True Blue


$105.00
Dark blue jacket, dark blue striped shirt, matching tie, neck band
Availability: 1 in stock
Ready to ship in 3-5 business days from United States (US)
| Weight | 2 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 24 × 24 × 2 in |
| Gender | Men |
| Men's Size | L 20" |
| Color | Dark Blue |
| Style | Regular (Single-Breasted) |
| Price | $101-$150 (High) |
| SKU | 26308 |
Seller Info:
SnazzyPhone: 9516590004
Email: snazzy@facsuit.com
Ask seller about this Facsuit
Dark blue jacket, dark blue striped shirt, matching tie, neck band
Ready to ship in 3-5 business days from United States (US)
| Weight | 2 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 24 × 24 × 2 in |
| Gender | Men |
| Men's Size | L 20" |
| Color | Dark Blue |
| Style | Regular (Single-Breasted) |
| Price | $101-$150 (High) |
| SKU | 26308 |
Seller Info:
SnazzyPhone: 9516590004
Email: snazzy@facsuit.com


SKU 27650
SKU 26414
SKU 27248
SKU 26367
SKU 26406
SKU 25407
SKU 26918
SKU 27403
SKU 27230
SKU 27083
SKU 27200
SKU 17251
SKU 2885
SKU 23063
SKU 17257