Medium gray jacket, medium blue shirt, matching tie – one forearm sleeve
Office Standard


$45.00
Medium gray jacket, medium blue shirt, matching tie – one forearm sleeve
Availability: 1 in stock
Ready to ship in 3-5 business days from United States (US)
| Weight | 2 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 24 × 24 × 2 in |
| Gender | Men |
| Men's Size | M 18" |
| Color | Medium Gray |
| Style | Regular (Single-Breasted) |
| Price | $30-$60 (Budget) |
| SKU | 2885 |
Seller Info:
SnazzyPhone: 9516590004
Email: snazzy@facsuit.com
Ask seller about this Facsuit
Medium gray jacket, medium blue shirt, matching tie – one forearm sleeve
Ready to ship in 3-5 business days from United States (US)
| Weight | 2 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 24 × 24 × 2 in |
| Gender | Men |
| Men's Size | M 18" |
| Color | Medium Gray |
| Style | Regular (Single-Breasted) |
| Price | $30-$60 (Budget) |
| SKU | 2885 |
Seller Info:
SnazzyPhone: 9516590004
Email: snazzy@facsuit.com


SKU 26269
SKU 27721
SKU 3532
SKU 27639
SKU 26235
SKU 27644
SKU 27163
SKU 26857
SKU 26926
SKU 27230
SKU 27116
SKU 26305
SKU 23063
SKU 25409
SKU 25422
SKU 25407