Pink Jacket, white print blouse
Working Barbie


Ready to ship in 3-5 business days from United States (US)
| Weight | 2 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 24 × 24 × 2 in |
| Gender | Women |
| Women's Size | S 15" |
| Color | Pink |
| Style | Regular (Single-Breasted) |
| Price | $61-$100 (Medium) |
| SKU | 27634 |
Seller Info:
SnazzyPhone: 9516590004
Email: snazzy@facsuit.com
Ask seller about this Facsuit
Pink Jacket, white print blouse
Ready to ship in 3-5 business days from United States (US)
| Weight | 2 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 24 × 24 × 2 in |
| Gender | Women |
| Women's Size | S 15" |
| Color | Pink |
| Style | Regular (Single-Breasted) |
| Price | $61-$100 (Medium) |
| SKU | 27634 |
Seller Info:
SnazzyPhone: 9516590004
Email: snazzy@facsuit.com


SKU 26402
SKU 27744
SKU 27642
SKU 27197
SKU 27149
SKU 26979
SKU 26873
SKU 26416
SKU 27122
SKU 26417
SKU 27073
SKU 27693
SKU 25415
SKU 25420
SKU 17257
SKU 25411