Medium gray plaid jacket, white shirt, red/gray tie, neck band
Deliver


$65.00
Medium gray plaid jacket, white shirt, red/gray tie, neck band
Availability: 1 in stock
Ready to ship in 3-5 business days from United States (US)
| Weight | 2 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 24 × 24 × 2 in |
| Gender | Men |
| Men's Size | L 20" |
| Color | Medium Gray |
| Style | Plaid |
| Price | $61-$100 (Medium) |
| SKU | 26304 |
Seller Info:
SnazzyPhone: 9516590004
Email: snazzy@facsuit.com
Ask seller about this Facsuit
Medium gray plaid jacket, white shirt, red/gray tie, neck band
Ready to ship in 3-5 business days from United States (US)
| Weight | 2 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 24 × 24 × 2 in |
| Gender | Men |
| Men's Size | L 20" |
| Color | Medium Gray |
| Style | Plaid |
| Price | $61-$100 (Medium) |
| SKU | 26304 |
Seller Info:
SnazzyPhone: 9516590004
Email: snazzy@facsuit.com


SKU 27026
SKU 26922
SKU 27674
SKU 25407
SKU 26950
SKU 26979
SKU 27347
SKU 26358
SKU 27189
SKU 27080
SKU 27744
SKU 27644
SKU 25415
SKU 17252
SKU 2885
SKU 24536