Medium gray tweed jacket, red shirt, red/gray tie, neck band
Unexpected


$105.00
Medium gray tweed jacket, red shirt, red/gray tie, neck band
Availability: 1 in stock
Ready to ship in 3-5 business days from United States (US)
| Weight | 2 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 24 × 24 × 2 in |
| Gender | Men |
| Men's Size | M 18" |
| Color | Medium Gray |
| Style | Regular (Single-Breasted) |
| Price | $101-$150 (High) |
| SKU | 26401 |
Seller Info:
SnazzyPhone: 9516590004
Email: snazzy@facsuit.com
Ask seller about this Facsuit
Medium gray tweed jacket, red shirt, red/gray tie, neck band
Ready to ship in 3-5 business days from United States (US)
| Weight | 2 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 24 × 24 × 2 in |
| Gender | Men |
| Men's Size | M 18" |
| Color | Medium Gray |
| Style | Regular (Single-Breasted) |
| Price | $101-$150 (High) |
| SKU | 26401 |
Seller Info:
SnazzyPhone: 9516590004
Email: snazzy@facsuit.com


SKU 27283
SKU 26946
SKU 26926
SKU 27067
SKU 27354
SKU 26843
SKU 27660
SKU 27264
SKU 26364
SKU 26844
SKU 27250
SKU 27579
SKU 25420
SKU 2885
SKU 25405
SKU 24536