Dark gray pinstriped jacket, white patter shirt, gray tie, neck band
Stand Alone


$65.00
Dark gray pinstriped jacket, white patter shirt, gray tie, neck band
Availability: 1 in stock
Ready to ship in 3-5 business days from United States (US)
| Weight | 2 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 24 × 24 × 2 in |
| Gender | Men |
| Men's Size | XL 22" |
| Color | Dark Gray |
| Style | Regular (Single-Breasted) |
| Price | $61-$100 (Medium) |
| SKU | 26376 |
Seller Info:
SnazzyPhone: 9516590004
Email: snazzy@facsuit.com
Ask seller about this Facsuit
Dark gray pinstriped jacket, white patter shirt, gray tie, neck band
Ready to ship in 3-5 business days from United States (US)
| Weight | 2 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 24 × 24 × 2 in |
| Gender | Men |
| Men's Size | XL 22" |
| Color | Dark Gray |
| Style | Regular (Single-Breasted) |
| Price | $61-$100 (Medium) |
| SKU | 26376 |
Seller Info:
SnazzyPhone: 9516590004
Email: snazzy@facsuit.com


SKU 26256
SKU 26977
SKU 27634
SKU 27185
SKU 27076
SKU 25409
SKU 27705
SKU 26965
SKU 27191
SKU 27639
SKU 27721
SKU 26875
SKU 3299
SKU 2885
SKU 24533
SKU 25413