Dark gray, light blue shirt, purple tie – no forearm sleeves
On Top


$75.00
Dark gray, light blue shirt, purple tie – no forearm sleeves
Availability: 1 in stock
Ready to ship in 3-5 business days from United States (US)
| Weight | 2 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 24 × 24 × 2 in |
| Gender | Men |
| Men's Size | S 17″ |
| Color | Dark Gray |
| Style | Regular (Single-Breasted) |
| Price | $61-$100 (Medium) |
| SKU | 26268 |
Seller Info:
SnazzyPhone: 9516590004
Email: snazzy@facsuit.com
Ask seller about this Facsuit
Dark gray, light blue shirt, purple tie – no forearm sleeves
Ready to ship in 3-5 business days from United States (US)
| Weight | 2 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 24 × 24 × 2 in |
| Gender | Men |
| Men's Size | S 17″ |
| Color | Dark Gray |
| Style | Regular (Single-Breasted) |
| Price | $61-$100 (Medium) |
| SKU | 26268 |
Seller Info:
SnazzyPhone: 9516590004
Email: snazzy@facsuit.com


SKU 27273
SKU 27697
SKU 26404
SKU 27290
SKU 27664
SKU 26910
SKU 27179
SKU 27639
SKU 27036
SKU 27193
SKU 27063
SKU 27147
SKU 3532
SKU 3299
SKU 23063
SKU 17251