Medium gray jacket, medium blue shirt, matching tie – one forearm sleeve
Office Standard


$45.00
Medium gray jacket, medium blue shirt, matching tie – one forearm sleeve
Availability: 1 in stock
Ready to ship in 3-5 business days from United States (US)
| Weight | 2 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 24 × 24 × 2 in |
| Gender | Men |
| Men's Size | M 18" |
| Color | Medium Gray |
| Style | Regular (Single-Breasted) |
| Price | $30-$60 (Budget) |
| SKU | 2885 |
Seller Info:
SnazzyPhone: 9516590004
Email: snazzy@facsuit.com
Ask seller about this Facsuit
Medium gray jacket, medium blue shirt, matching tie – one forearm sleeve
Ready to ship in 3-5 business days from United States (US)
| Weight | 2 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 24 × 24 × 2 in |
| Gender | Men |
| Men's Size | M 18" |
| Color | Medium Gray |
| Style | Regular (Single-Breasted) |
| Price | $30-$60 (Budget) |
| SKU | 2885 |
Seller Info:
SnazzyPhone: 9516590004
Email: snazzy@facsuit.com


SKU 26486
SKU 27636
SKU 27230
SKU 26308
SKU 27059
SKU 25411
SKU 27290
SKU 26410
SKU 27287
SKU 27026
SKU 27697
SKU 25422
SKU 25413
SKU 17250
SKU 20933