Light tan tweed jacket, white shirt, tan/black tie, neck band
Light


$70.00
Light tan tweed jacket, white shirt, tan/black tie, neck band
Availability: 1 in stock
Ready to ship in 3-5 business days from United States (US)
| Weight | 2 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 24 × 24 × 2 in |
| Gender | Men |
| Men's Size | M 18" |
| Color | Tan |
| Style | Tweed |
| Price | $61-$100 (Medium) |
| SKU | 26403 |
Seller Info:
SnazzyPhone: 9516590004
Email: snazzy@facsuit.com
Ask seller about this Facsuit
Light tan tweed jacket, white shirt, tan/black tie, neck band
Ready to ship in 3-5 business days from United States (US)
| Weight | 2 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 24 × 24 × 2 in |
| Gender | Men |
| Men's Size | M 18" |
| Color | Tan |
| Style | Tweed |
| Price | $61-$100 (Medium) |
| SKU | 26403 |
Seller Info:
SnazzyPhone: 9516590004
Email: snazzy@facsuit.com


SKU 26259
SKU 27258
SKU 27717
SKU 27232
SKU 27589
SKU 26415
SKU 26302
SKU 26368
SKU 26869
SKU 26412
SKU 25426
SKU 27252
SKU 20933
SKU 3299
SKU 17259
SKU 17252