Burgundy corduroy jacket, black pattern blouse
Floral Cord


Ready to ship in 3-5 business days from United States (US)
| Weight | 2 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 24 × 24 × 2 in |
| Gender | Women |
| Women's Size | XS 14.5" |
| Color | Red |
| Style | Corduroy |
| Price | $30-$60 (Budget) |
| SKU | 27341 |
Seller Info:
SnazzyPhone: 9516590004
Email: snazzy@facsuit.com
Ask seller about this Facsuit
Burgundy corduroy jacket, black pattern blouse
Ready to ship in 3-5 business days from United States (US)
| Weight | 2 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 24 × 24 × 2 in |
| Gender | Women |
| Women's Size | XS 14.5" |
| Color | Red |
| Style | Corduroy |
| Price | $30-$60 (Budget) |
| SKU | 27341 |
Seller Info:
SnazzyPhone: 9516590004
Email: snazzy@facsuit.com


SKU 27268
SKU 26902
SKU 26928
SKU 26865
SKU 27732
SKU 26296
SKU 27352
SKU 27658
SKU 27280
SKU 26235
SKU 27407
SKU 27719
SKU 24533
SKU 17250
SKU 23047
SKU 3532