Brown herringbone jacket, dark brown shirt, no tie, neck band – no forearm sleeves
Bronze


$35.00
Brown herringbone jacket, dark brown shirt, no tie, neck band – no forearm sleeves
Availability: 1 in stock
Ready to ship in 3-5 business days from United States (US)
| Weight | 2 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 24 × 24 × 2 in |
| Gender | Men |
| Men's Size | L 20" |
| Color | Brown |
| Style | Tweed |
| Price | $30-$60 (Budget) |
| SKU | 26367 |
Seller Info:
SnazzyPhone: 9516590004
Email: snazzy@facsuit.com
Ask seller about this Facsuit
Brown herringbone jacket, dark brown shirt, no tie, neck band – no forearm sleeves
Ready to ship in 3-5 business days from United States (US)
| Weight | 2 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 24 × 24 × 2 in |
| Gender | Men |
| Men's Size | L 20" |
| Color | Brown |
| Style | Tweed |
| Price | $30-$60 (Budget) |
| SKU | 26367 |
Seller Info:
SnazzyPhone: 9516590004
Email: snazzy@facsuit.com


SKU 27338
SKU 26419
SKU 27294
SKU 26940
SKU 26488
SKU 27656
SKU 27658
SKU 27405
SKU 27672
SKU 26372
SKU 27061
SKU 17250
SKU 25418
SKU 25407
SKU 24533