Bright blue jacket, cream blouse, no forearm sleeves
Bright Blue 2


Ready to ship in 3-5 business days from United States (US)
| Weight | 2 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 24 × 24 × 2 in |
| Gender | Women |
| Women's Size | M 16" |
| Color | Medium Blue |
| Style | Regular (Single-Breasted) |
| Price | $30-$60 (Budget) |
| SKU | 26847 |
Seller Info:
SnazzyPhone: 9516590004
Email: snazzy@facsuit.com
Ask seller about this Facsuit
Bright blue jacket, cream blouse, no forearm sleeves
Ready to ship in 3-5 business days from United States (US)
| Weight | 2 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 24 × 24 × 2 in |
| Gender | Women |
| Women's Size | M 16" |
| Color | Medium Blue |
| Style | Regular (Single-Breasted) |
| Price | $30-$60 (Budget) |
| SKU | 26847 |
Seller Info:
SnazzyPhone: 9516590004
Email: snazzy@facsuit.com


SKU 27254
SKU 27153
SKU 27668
SKU 27662
SKU 26886
SKU 27744
SKU 26950
SKU 26936
SKU 26882
SKU 27147
SKU 27067
SKU 26262
SKU 17259
SKU 17251
SKU 20934
SKU 25407