Teal blue jacket, light blue blouse, neck band
Blues


Ready to ship in 3-5 business days from United States (US)
| Weight | 2 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 24 × 24 × 2 in |
| Gender | Women |
| Women's Size | XXS 14" |
| Color | Light Blue |
| Style | Regular (Single-Breasted) |
| Price | $30-$60 (Budget) |
| SKU | 26362 |
Seller Info:
SnazzyPhone: 9516590004
Email: snazzy@facsuit.com
Ask seller about this Facsuit
Teal blue jacket, light blue blouse, neck band
Ready to ship in 3-5 business days from United States (US)
| Weight | 2 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 24 × 24 × 2 in |
| Gender | Women |
| Women's Size | XXS 14" |
| Color | Light Blue |
| Style | Regular (Single-Breasted) |
| Price | $30-$60 (Budget) |
| SKU | 26362 |
Seller Info:
SnazzyPhone: 9516590004
Email: snazzy@facsuit.com


SKU 27713
SKU 27041
SKU 26275
SKU 26920
SKU 26308
SKU 26847
SKU 26405
SKU 27707
SKU 26948
SKU 27672
SKU 26310
SKU 26376
SKU 25415
SKU 17259
SKU 3532
SKU 25413