Light Blue-gray jacket, black blouse
Seriously


Ready to ship in 3-5 business days from United States (US)
| Weight | 2 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 24 × 24 × 2 in |
| Gender | Women |
| Women's Size | XXS 14" |
| Color | Light Gray / Silver |
| Style | Regular (Single-Breasted) |
| Price | $61-$100 (Medium) |
| SKU | 25428 |
Seller Info:
SnazzyPhone: 9516590004
Email: snazzy@facsuit.com
Ask seller about this Facsuit
Light Blue-gray jacket, black blouse
Ready to ship in 3-5 business days from United States (US)
| Weight | 2 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 24 × 24 × 2 in |
| Gender | Women |
| Women's Size | XXS 14" |
| Color | Light Gray / Silver |
| Style | Regular (Single-Breasted) |
| Price | $61-$100 (Medium) |
| SKU | 25428 |
Seller Info:
SnazzyPhone: 9516590004
Email: snazzy@facsuit.com


SKU 27283
SKU 27236
SKU 26295
SKU 27352
SKU 26971
SKU 27200
SKU 26920
SKU 26299
SKU 27363
SKU 27120
SKU 27036
SKU 3532
SKU 20934
SKU 17252
SKU 23047