Silver tweed jacket, black shirt, white tie, neck band
Silverado


Ready to ship in 3-5 business days from United States (US)
| Weight | 2 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 24 × 24 × 2 in |
| Gender | Men |
| Men's Size | L 20" |
| Color | Light Gray / Silver |
| Style | Regular (Single-Breasted) |
| Price | $61-$100 (Medium) |
| SKU | 26373 |
Seller Info:
SnazzyPhone: 9516590004
Email: snazzy@facsuit.com
Ask seller about this Facsuit
Silver tweed jacket, black shirt, white tie, neck band
Ready to ship in 3-5 business days from United States (US)
| Weight | 2 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 24 × 24 × 2 in |
| Gender | Men |
| Men's Size | L 20" |
| Color | Light Gray / Silver |
| Style | Regular (Single-Breasted) |
| Price | $61-$100 (Medium) |
| SKU | 26373 |
Seller Info:
SnazzyPhone: 9516590004
Email: snazzy@facsuit.com


SKU 27517
SKU 27343
SKU 27717
SKU 26298
SKU 26926
SKU 27693
SKU 27191
SKU 26265
SKU 27187
SKU 27278
SKU 27280
SKU 27243
SKU 17250
SKU 17258
SKU 20933
SKU 3299