Brown/blue tweed jacket, dark blue shirt, matching tie, neck band
Approachable


$80.00
Brown/blue tweed jacket, dark blue shirt, matching tie, neck band
Availability: 1 in stock
Ready to ship in 3-5 business days from United States (US)
| Weight | 2 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 24 × 24 × 2 in |
| Gender | Men |
| Men's Size | S 17″ |
| Color | Brown |
| Style | Tweed |
| Price | $61-$100 (Medium) |
| SKU | 26408 |
Seller Info:
SnazzyPhone: 9516590004
Email: snazzy@facsuit.com
Ask seller about this Facsuit
Brown/blue tweed jacket, dark blue shirt, matching tie, neck band
Ready to ship in 3-5 business days from United States (US)
| Weight | 2 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 24 × 24 × 2 in |
| Gender | Men |
| Men's Size | S 17″ |
| Color | Brown |
| Style | Tweed |
| Price | $61-$100 (Medium) |
| SKU | 26408 |
Seller Info:
SnazzyPhone: 9516590004
Email: snazzy@facsuit.com


SKU 27662
SKU 26309
SKU 27266
SKU 26298
SKU 26977
SKU 27652
SKU 27049
SKU 27332
SKU 27195
SKU 27234
SKU 27583
SKU 26894
SKU 25407
SKU 24533
SKU 25418