Dark blue pinstriped jacket, light blue shirt, burgundy tie
Good Day, Sir


Ready to ship in 3-5 business days from United States (US)
| Weight | 2 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 24 × 24 × 2 in |
| Gender | Men |
| Men's Size | L 20" |
| Color | Dark Blue |
| Style | Regular (Single-Breasted) |
| Price | $61-$100 (Medium) |
| SKU | 27648 |
Seller Info:
SnazzyPhone: 9516590004
Email: snazzy@facsuit.com
Ask seller about this Facsuit
Dark blue pinstriped jacket, light blue shirt, burgundy tie
Ready to ship in 3-5 business days from United States (US)
| Weight | 2 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 24 × 24 × 2 in |
| Gender | Men |
| Men's Size | L 20" |
| Color | Dark Blue |
| Style | Regular (Single-Breasted) |
| Price | $61-$100 (Medium) |
| SKU | 27648 |
Seller Info:
SnazzyPhone: 9516590004
Email: snazzy@facsuit.com


SKU 27721
SKU 26922
SKU 27155
SKU 26886
SKU 27356
SKU 26262
SKU 27258
SKU 27036
SKU 26956
SKU 26310
SKU 26477
SKU 26877
SKU 23063
SKU 25409
SKU 17250
SKU 23047