dark gray jacket, red grid blouse, no sleeves
Every Day


Ready to ship in 3-5 business days from United States (US)
| Weight | 2 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 24 × 24 × 2 in |
| Gender | Women |
| Women's Size | XS 14.5" |
| Color | Light Gray / Silver |
| Style | Regular (Single-Breasted) |
| Price | $30-$60 (Budget) |
| SKU | 26940 |
Seller Info:
SnazzyPhone: 9516590004
Email: snazzy@facsuit.com
Ask seller about this Facsuit
dark gray jacket, red grid blouse, no sleeves
Ready to ship in 3-5 business days from United States (US)
| Weight | 2 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 24 × 24 × 2 in |
| Gender | Women |
| Women's Size | XS 14.5" |
| Color | Light Gray / Silver |
| Style | Regular (Single-Breasted) |
| Price | $30-$60 (Budget) |
| SKU | 26940 |
Seller Info:
SnazzyPhone: 9516590004
Email: snazzy@facsuit.com


SKU 26912
SKU 27202
SKU 27078
SKU 27065
SKU 26926
SKU 27151
SKU 26268
SKU 26910
SKU 27163
SKU 25428
SKU 26485
SKU 27713
SKU 23063
SKU 17251
SKU 25415
SKU 24533